Dámské spodní prádlo

Produkty ve slevě.    Dámské spodní prádlo je část ženského šatníku, kterou ráda bezmála každá žena. 

     Obzvlášť tehdy pokud je decentní, krásná a sexy.  Většinou to jsou právě ony, které se musí samy obstarat aby se v jejich šatníku objevil nějaký nový komplet prádla. Časem se ale objeví vyjímky -  kdy partneři zamíři na nákup dámského luxusního spodního prádla . Každé dámské spodní prádlo musí být vhodně dobráno podle siluety každé ženy.  Není důležité jaké – dobře zvolené dámské spodní prádlo je opravdovým pokušením každého muže.  A žáden můž  neprojde jenom tak kolem své milované oblečené v krásném dámském spodním prádle.

 

     V nabídce  najdete  celou řadu výrobků od  podprsenek přes plavky až  po punčochy.

     Pokud si nebudete jistí jakou velikost spodního prádla zvolit navštivte naše oddělení Rady a tipy, kde najdete rady např. jakou velikost podprsenky zvolit nebo porovnat  své velikosti  s tabulkami velikosti různých výrobců.

Doporučujeme

Podprsenka push-up Konrad Magique

Magický a smyslný černo-bílý komplet, podprsenka push-up hodně vyztuží prsa. Košíčky zdobené nádhernou krajkou, spojené černou stuhou, tím umožňuje regulaci vzdálenosti. Boční části jsou vyrobené z elastického materiálu s černýma proužkama. Do kompletu můžete zakoupit korzet a tanga Magique. Barva

785 Kč s DPH

649 Kč bez DPH

 

Seřadit podle:

Strana: 1 ...

Produktů: 1 - 12 / 1012

 

 

 

Seřadit podle:

Strana: 1 ...

Produktů: 1 - 12 / 1012